Nieuws » StukArt Tuinen restyled terras restaurant-hotel inTenz
31-05-2010

Hoofddorp - Het zonnige terras van restaurant - hotel inTenz is deze maand compleet in de stijl van een franse binnenplaats gerestyled door StukArt Tuinen uit Hoofddorp. Officeel werd het terras door Micheal Stukart van Stukart Tuinen en Tom Boere van restaurant inTenz met genodigde gasten geopend voor het komende terrasseizoen. Beide heren staan garant voor topkwaliteit en beleving binnen hun vakgebied.
De zonnige binnenplaats van inTenz is vol met groen van klimplanten en leibomen omringd met lavendel en bloeiende planten. Bij een bezoek aan inTenz beleven de mensen een uniek Hollands dorpje met een intiem terras in een van de mooiste watergebieden die Kaag en Braassem heet en slechts 15 auto minuten bij Hoofddorp vandaag ligt.
Met de aanwezigheid van de Ambassadeur van de Confrerie de Sabred'or werden de champagneflessen gesabreerd door de eigenaren van restaurant inTenz en ontvingen zij de huldiging "Chevalier sabreur".
Het terras en keuken van inTenz is geopend van woensdag t/m maandag van 12.00 tot 22.00 uur voor ieder die het culinaire genoegen in het groene hart wilt ervaren. inTenz is ook bereikbaar via de boot met aanmeerplaatsen bij haven 't Venegat op het Braasemmermeer.
voor meer informatie bezoek de website http://www.restaurant-intenz.nl


